Vanaf 2018 ook zilte zeegroenten in de moeilijke maanden

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. De donkere dagen van januari en februari hoeven helemaal niet zo donker te zijn met deze kleurrijke Italiaanse producten. En vanaf 2018 hebben we ook in de ‘ moeilijke’ maanden, januari t/m maart, zilte zeegroenten beschikbaar!

Als leerling werkte ik al met Rungis, vanwege hun mooie producten en enorme assortiment. Ze leveren maatwerk: als we bijvoorbeeld dikke schorseneren nodig hebben, dan zoeken ze die voor ons uit. Ze zijn ook niet te beroerd om iets na te leveren als de nood aan de man is.

Ze hebben gewoon alles. Bovendien word je zorgeloos geholpen. Je wordt perfect begeleid bij de overgang naar een nieuwe kaart: ze komen langs en nemen door welke producten over vijf, zes weken beschikbaar zijn.