Gert Jan's keuze met een primeur in Nederland

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Deze week hebben we weer mooie primeurs op tafel, zelfs eentje voor het eerst te koop in Nederland. Ook zijn we weer begonnen met de groene aardbeien, de perfecte onrijpe aardbei en we hebben weer heerlijke doperwten en tuinbonen.

Ze hebben gewoon alles. Bovendien word je zorgeloos geholpen. Je wordt perfect begeleid bij de overgang naar een nieuwe kaart: ze komen langs en nemen door welke producten over vijf, zes weken beschikbaar zijn.

De mensen van Rungis zijn altijd innoverend: ze komen steeds met nieuwe producten, hebben een groot assortiment en weten waarover ze praten. Ze weten precies welke producten we het beste kunnen gebruiken als ik een nieuw gerecht heb bedacht.