Nieuwe oogst finger limes, Peche de Vigne en Reine Claude pruimen

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. We hebben prachtige, nieuwe oogst finger limes uit Spanje. Een heerlijke, knapperige structuur en wanneer de celletjes openbarsten in de mond, ervaar je een ware smaakexplosie. Ook hebben we twee Franse steenfruit producten. We hebben de Peche de Vigne, oftewel de wijngaard perzik en de Reine Claude Verte pruimen. Een vlezige en zeer smaakvolle groene pruim.

Als leerling werkte ik al met Rungis, vanwege hun mooie producten en enorme assortiment. Ze leveren maatwerk: als we bijvoorbeeld dikke schorseneren nodig hebben, dan zoeken ze die voor ons uit. Ze zijn ook niet te beroerd om iets na te leveren als de nood aan de man is.

Je hoort het linksom en rechtsom: die leveren kwaliteit. Ik ben dankzij hen altijd verzekerd van goeie spullen. Als je goeie spullen inkoopt, ben je al op de helft.