Super kwaliteit artisjokken en smaakvolle vijgen

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. We hebben momenteel super kwaliteit artisjokken uit Bretagne, voor een goede prijs. Ook uit Bretagne komen de Coco de Paimpol, een echte seizoensgroente. En we zitten in het top seizoen van verse vijgen. We hebben veel Turkse vijgen, maar ook de super smaakvolle blauwe Franse en groene Spaanse.

Rungis heeft alles. Echt alles. En wat er niet is, halen ze voor je in huis. Ze denken met je mee. Als ik tijdens een concert van Lady Gaga freaky gerechten wil maken, komen ze met groenten die een beetje freaky zijn.

Ik vind dat de communicatie heel sterk verloopt; er wordt aangegeven als iets er niet is en dan wordt er gezorgd voor een alternatief. Het klopt gewoon allemaal.