Gert Jan's keuze met de start van het Japanse yuzuseizoen!
Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Met deze week de eerste Japanse yuzu’s!
Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Met deze week de eerste Japanse yuzu’s!
Rungis is de nummer 1 keuze als je kijkt naar wat ze hebben en hoe goed het allemaal is. Je krijgt topkwaliteit en het ìs er bovendien altijd. Zo niet, dan krijg je ‘s morgens vroeg een appje dat er een alternatief is gevonden.
Ze leveren mooie groenten en fruit en je kunt producten bestellen die niet standaard zijn. Ik werk al heel lang met hen samen. Rungis was een van de eerste leveranciers die ik heb benaderd toen ik voor mezelf begon. We hebben nauw contact, soms zelfs in de nacht. Dan app ik: heb je nog iets leuks?